West Hrošík
Plávanie

Aktuality - novinky


Upozornenie na obmedzenú kapacitu.

Stredisko West Hrošík je menšie rodinné stredisko. Našou prioritou je kvalita, nie kvantita a preto sa môže stať, že sa k nám nedostanete na prvý,druhý a možno ani na tretí krát. Záleží od počtu voľných miest v skupine do ktorej patríte. Veríme, že náš postoj pochopíte, my sa snažíme vziať do úvahy všetky Vaše požiadavky a umiestniť čo najvačší počet bábätiek podľa poradia v akom sa prihlasujú.

Ďakujeme za Vašu dôveru a trpezlivosť! :)  

Bonusy:

  • Vaničkové "plávanie" - "plávanie" bábätka v domácom prostredí  vo veľkej vani 15,- Eur (lekcia) v rámci Bratislavy, alebo v hoteli West.
  • Individuálne "plávanie" - rodič, dieťa a inštruktor - 4 lekcie  v mesiaci (1x do týždňa)160,- Eur,  8 lekcií v mesiaci (2x do týždňa) 310,- Eur.
  • Ďalšia inštruktorka v bazéne miesto rodiča - ak nemáte za seba inú náhradu a nechcete dieťatko pripraviť o plávanie 8,- Eur (len vo výnimočných prípadoch a po súhlase inštruktorky, nakoľko pôjde do vody v čase určenom na servis pri bazéne a svojho oddychu od vody).
  • Stráženie súrodenca v detskom kútiku, pokiaľ rodič pláva s druhým dieťaťom  6,- Eur, treba sa však dohodnúť vopred telefonicky , nakoľko nebude môcť byť poskytnutý servis pri bazéne, kvôli opatrovaniu.
  • Fotenie -  od Apríla 2015 bude spoplatnené sumou 4,- Eurá - 10 fotiek, prípadne aj video na USB.
  • Adaptačná hodina - budúci klienti sa môžu prísť pozrieť na priebeh lekcie, prípadne poinformovať sa a pozrieť si priestory - ZDARMA.
2018 © Best Western Hotel West, Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov