Plávanie

Aktuality - novinky


Stredisko West Hrošík je menšie rodinné stredisko s dlhoročnou tradíciou, príjemnou atmosférou s odborne vyškolenými, priateľskými a ústretovými inštruktorkami s individuálnym prístupom ku každému dieťatku. Našou prioritou je kvalita, nie kvantita a preto na lekcii sú len 4 dospelí a 4 deti, menšia skupinka je zárukou toho, že môžeme venovať každému dieťatku dostatočný čas a teda celé trvanie lekcie je pre každé dieťatko plnohodnotne využité.

Bonusy:

  • Vaničkové "plávanie" - "plávanie" bábätka v domácom prostredí  vo veľkej vani 15,- Eur (lekcia) v rámci Bratislavy, alebo v hoteli West.
  • Individuálne "plávanie" - rodič, dieťa a inštruktor, prípadne 2 kamarátky s deťmi a inštruktor.
  • Ďalšia inštruktorka v bazéne miesto rodiča - ak nemáte za seba inú náhradu a nechcete dieťatko pripraviť o plávanie 8,- Eur .
  • Stráženie súrodenca v detskom kútiku, pokiaľ rodič pláva s druhým dieťaťom  6,- Eur, treba sa však dohodnúť vopred telefonicky , nakoľko nebude môcť byť poskytnutý servis pri bazéne, kvôli opatrovaniu.
  • Informačná hodina - budúci klienti sa môžu prísť pozrieť na priebeh lekcie, prípadne poinformovať sa a pozrieť si priestory
2020 © Best Western Hotel West, Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov