Plávanie

O nás

Naše stredisko  sa nachádza  v nádhernom bratislavskom lesoparku na Kolibe v hoteli West.

Sme menšie stredisko s dlhoročnou tradíciou a s príjemnou rodinnou atmosférou.  

V našom bazéne je slaná voda, slaná ako slza v oku, preto nedráždi, ale práve naopak prospieva, takže je vhodná pre alergikov a deti s citlivou pokožkou.

Bazén slúži výlučne na plávanie dojčiat a batoliat. 

Detičky k nám chodia od 3 mesiacov ( musia už ale vedieť držať hlavičku) do 4 rokov. 

Pre tie menšie ponúkame vaničkové plávanie od 9. týždňa bábätka. Vaničkové plávanie môže prebiehať u Vás doma a v prípade, že nemáte veľkú vaňu, tak môžete využiť vaničkové plávanie v našom hoteli West. 

V bazéne prebiehajú kurzy pod dohľadom našich priateľských a ústretových odborne vyškolených inštruktoriek - na smene sú vždy dve, aby Vám mohli s detičkami pomôcť a mohli Ste sa tak v pokoji pripraviť.

Na lekcii sú 4 dospelí a 4 deti, menšia skupinka je zárukou toho, že môžeme venovať každému dieťatku dostatočný čas a teda celé trvanie lekcie je pre každé dieťatko plnohodnotne využité.

Voda je každý mesiac kontrolovaná laboratórnymi skúškami.

K dispozícii u nás máte osušky, uteráky,  sprchové mydlo pre Vás aj Vaše dieťatko, kozmetiku po kúpaní aj pre citlivú pokožku, ktorú na dieťatko nanášame pri detskej masáži, využiť môžete infrasaunu, alebo BIOPTRON.

Aklimatizačný čas po plávaní, ktorý doporučujeme hlavne v zimnom období môžete stráviť v našom detskom kútiku, kde sa môžu detičky po plávaní zahrať, kde ich môžete v kľude nakojiť nakŕmiť a porozprávať sa. 

Zaslúžený oddych po plávaní a po kočíkovaní si môžete dopriať v reštaurácii SHOPPA, hneď vedľa hotela. 

Tešíme sa na Vás, aj na Vaše dieťatko :)


West Hrošík

2020 © Best Western Hotel West, Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov